Kundservice

Telefon: 0140-681 25

E-post (alla ärenden): info@tranasenergi.se

Besök kundservice på kontoret på Norra Storgatan 64 i Tranås.

Måndag till torsdag:

08.00 – 12.00 och 13.00 – 16.00

Fredagar:

08.00 – 12.00 och 13.00 – 15.00

Administration/Marknad

Kontaktuppgifter personal

Björn Pettersson
Chef Administration/Marknad
0140-682 23
070-843 54 60
bjorn.pettersson@tranasenergi.se
Joakim Bergström
Chef Försäljning
0140-687 70
070-523 96 04
joakim.bergstrom@tranasenergi.se
Hanna Nyberg
Kvalitets- och miljösamordnare
0140-681 98
070-518 76 86
hanna.nyberg@tranasenergi.se
Elin Karlsson
Marknadsförare
0140-681 69
076-165 87 75
elin.karlsson@tranasenergi.se
Inga-Lille Persson
Kundserviceansvarig
0140-683 10
inga-lille.persson@tranasenergi.se
Beatrice Saand
Fakturering TRAMAN och vatten
0140-682 41
beatrice.saand@tranasenergi.se
Ann-Charlotte Beckman
Personaladministration
0140-681 25
ann-charlotte.beckman@tranasenergi.se
Carina Hallén
Redovisningsekonom
0140-681 31
carina.hallen@tranasenergi.se
Jessica Andersson
Kundservice
0140-682 41
jessica.andersson@tranasenergi.se